dodaj do ulubionych Mat-Chyra drukuj stronę

Nasza oferta / Stoły

Produkowane przez nas stoły w całości wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej kwasoodpornej gat. 1.4301 (OH18N9). Zaletą tego gatunku stali jest wysoka odporność na działanie kwasów organicznych i większości kwasów nieorganicznych z wyjątkiem kwasu solnego i siarkowego.

http://www.matchyra.pl- stol do jadali nierdzewny z blatem polietylenowym i podwieszanymi taboretami na ślizgach gat. 1.4301http://www.matchyra.pl - stol nierdzewny do zmywalni z otworem na odpadki gat. 1.4301http://www.matchyra.pl - stół roboczy ze stali nierdzewnej gat. 1.4301http://www.matchyra.pl - stół roboczy nierdzewny z dolną półką i nadstawką http://www.matchyra.pl - stół roboczy nierdzewny z dolną pólką i blatem z trzema rantami http://www.matchyra.pl - stół roboczy nierdzewny z dolną pólką dwoma szufladami i blatem z trzema rantami

Nierdzewna konstrukcja naszych stołów w całości jest konstrukcją spawaną, co zwiększa jej stabilność i wytrzymałość, a co najważniejsze zapewnia trwałość. Blaty stołów w produkcji standardowej wykonane są z blachy gat. 1.4301 (OH18N9) o powierzchni szlifowanej lub matowej 2B , jednak na specjalne życzenie klienta mogą być wykonane z tworzywa polietylenowego lub drewna.

Dla zwiększenia ich wytrzymałości od spodu posiadają wzmocnienie z profila nierdzewnego. Nogi wykonane z profila gat. 1.4301 (OH189),wyposażone są w stopki z regulacja wysokości lub kółka jezdne.

Na życzenie klienta wykonujemy stoły według indywidualnych zamówień.

http://www.matchyra.pl - stół roboczy rozbiorowy dwustronny z pólką ażurową gretingową ze stali nierdzewnej gat. 1.4301http://www.matchyra.pl - stół roboczy z pólka ażurową ze stali nierdzewnej gat. 1.4301http://www.matchyra.pl - taboret ze stali nierdzewnej gat. 1.4301http://www.matchyra.pl - szafostól z drzwiczkami przesuwnymi i pólką na kólkach ze stali nierdzewnej gat. 1.4301http://www.matchyra.pl - stół roboczy narożny ze zlewem szafką  i blatem roboczym ze stali nierdzewnej gat. 1.4301http://www.matchyra.pl - stół roboczy ze zlewem dwukomorowym dolna półką i szafką z drzwiczkami zawiasowymi ze stali nierdzewnej gat. 1.4301

W ofercie produkcyjnej posiadamy :