dodaj do ulubionych Mat-Chyra drukuj stronę

Informacje o firmie

Witamy Państwa na naszej nowej stronie internetowej z nowym logo firmy.

Podjęcie decyzji o tej zmianie nie było łatwe. Jednak nieustanne zmiany zachodzące na rynku, Nowy Rok oraz nowe pomysły skłoniły nas do rebrandingu - odświeżenia wizerunku firmy.

nowe logo matchyra

Nowy wizerunek będzie zaskoczeniem dla wielu klientów i kontrahentów, kojarzących nas z dotychczasowym wizerunkiem firmy i jej logo. Trzeba jednak iść do przodu.

Początki działalności firmy MAT CHYRA sięgają roku 1995. Jej założycielem, a zarazem właścicielem jest Sławomir Chyra. Siedziba firmy mieści się w Iwanowicach Małych. Miejscowości leżącej 27 km od Częstochowy, na trasie Częstochowa - Wieluń przy drodze krajowej nr 43.

Początkowo zajmowaliśmy się produkcją cienkościennych rur stalowych, w późniejszym okresie poszerzyliśmy działalność o produkcję nierdzewnych elementów oświetlenia meblowego. Jednak stały wzrost zainteresowania wyrobami nierdzewnymi, skłonił nas do podjęcia decyzji na przełomie lat 2002-2003, iż ta branża będzie naszym głównym profilem działalności.

Zdobyte przez lata doświadczenie, pozwoliło nam ugruntować pozycję firmy na rynku krajowym i europejskim . Wiemy, iż wysoka jakość produktów zapewnia korzyść nie tylko nam, ale i naszym klientom. Z czego jesteśmy dumni.

Produkty wykonywane w naszej firmie, wykonane są z najwyższej jakości stali, dzięki temu, iż współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i wykwalifikowanymi dostawcami, spełniającymi surowe wymogi jakościowe.

Efektem tej współpracy jest to, iż nasze produkty spełniają surowe wymogi sanitarne i unijne, co potwierdza fakt posiadania Atestu Higienicznego PZH w Warszawie oraz Świadectw Jakości Zdrowotnej PZH w Warszawie, na produkowane przez nas wyroby.

Sukces naszych klientów jest naszym sukcesem. Stale doskonalimy swoje umiejętności i zdobyte doświadczenie. Chętnie podejmujemy nowe wyzwania. Pracujemy w młodym i zgranym gronie.

Tworząc PRODUKTY NA LATA ...

Sławomir Chyra